Kontakteeruga meiega

Indrek Perk

Puidutööstusvärvide segmendijuht
Tel: +372 505 3263; +372 659 8954
Indrek.Perk@tikkurila.com

Rain Mägi
Müügispetsialist, puidutööstusvärvid
Tel: +372 5389 6250
Rain.Magi@tikkurila.com
Tarmo Mooste
Tehniline müügikonsultant, põrandad ja funktsionaalsed värvid
Daago Lipp
Metallitööstusvärvide segmendijuht
Tel: +372 505 7963; +372 650 1192
Daago.Lipp@tikkurila.com
Sergei Joganson
Tehniline müügikonsultant, metallitööstusvärvid
Tel: +372 529 9655; +372 659 8958
Sergei.Joganson@tikkurila.com
Wilson Brian R.
Sales Manager Industrial, Tikkurila Norge AS
Phone: +47 95033356
Brian.Wilson@tikkurila.com
Thrane Tina
Sales Manager Industrial, Tikkurila Danmark AS
Phone: +45 7632 9111, Mobile: +45 2132 0015
Tina.Thrane@tikkurila.com

Poland

Pyl Andrzej
Sales Director Professional Market, BU Poland
Mooste Tarmo, Sales Representative, Professionals and Industry

Baltic countries

Mooste Tarmo
Sales Representative, Professionals and Industry
Phone:+372 659 8959
tarmo.mooste@tikkurila.com
Firstov Andrey, Sales manager, OOO Tikkurila, BU Russia

Russia

Firstov Andrey
Sales manager, OOO Tikkurila, BU Russia

Technical service

Sweden 

Russia

Poland

Finland