Tikkurila disainpõrandad

Põrandad on mõeldud vastu pidama intensiivsele kulutamisele, kuid nende välimus ei pea olema igav. Tikkurila disainpõrandate tehnikaid kasutades saab igaüks luua individuaalse ja värvikama põranda ilma kulumiskindluse osas kompromisse tegemata.
Eriefektid annavad võimaluse luua täielikult uudse ilmega põrandaid sellistes üldkasutatavates kohtades nagu restoranid, kohvikud, ostukeskused ja ärihooned. Disainpõrandad loovad unikaalse atmosfääri klassiruumis või firma puhketoas, koosolekuruumis või butiigis.

Disainpõrandate tehnikad

Perforeeritud kleebistega disainpõrandad

Erinevat liiki perforeeritud kleebiste ja Tikkurila tippklassi laki Temafloor 210 Clear abil saab põrandatele anda informatiivse sisu.

3D disainpõrandad

Spetsiaalsete perforeeritud kleebiste ja mõne kihi tippklassi laki Temafloor 210 Clear abil saab põrandale luua 3D-efekti.

Loe lisa Tikkurila disainpõrandate kontseptsiooni kohta 

Efektsed mustrid toovad põranda esile täiesti uuel moel ning annavad restoranidele, kohvikutele, kaubanduspindadale ja ärikeskustele värske ilme. Disainpõrandad loovad õige meeleolu klassiruumides, ettevõtete puhke- ja koosolekuruumides.

Design floors

Vaata inspiratsiooni saamiseks ka erinevate mustrite näidiseid

Desing floors' samples

Inspiratsiooniks pakume kauneid näidiseid, mis on tehtud erinevate tehnikatega.

Design floors' samples