Merit 30 is a two-component acid-catalyzed lacquer. The lacquer enhances the appearance of stained wood.

Merit 30 - kvaliteetne ja vastupidav lakk

  13938
  Merit 30

  Merit 30

  Kahekomponentne katalüütlakk.

  Merit 30 is used for furniture, doors and other similar wooden surfaces.

  Väga head täiteomadused

  Merit 30 kasutatakse mööbli, uste ja muude sarnaste puitpindade jaoks. Lakk moodustab väga tugeva pinna, millel on hea kriimustuskindlus. Tänu kõrgele kuivainesisaldusele on lakk väga heade täiteomadustega.

  MED-sertifitseeritud

  Merit 30 omab MED-sertifikaati ja on seega aktsepteeritud laevade sisepindade värvimiseks. MED-sertifikaadiga tooteid on madala leegi levikuomaduste tõttu ohutu kasutada ning need ei tekita liiga palju suitsu ja mürgiseid ühendeid.

  Merit 30 has a MED certificate and is thus accepted for painting interior ship surfaces.
  Wooden surfaces can be colored with either the solvent-borne Dicco Color or the water-borne Akvi Color stain before applying Merit 30.

  Rõhutab peitsitud puitpinna ilu

  Enne töötlemist Merit 30 lakiga saab puitpindadele anda tooni kas lahustipõhise Dicco Color peitsi või veepõhise Akvi Color peitsiga. Lakk toob välja peitsitud puitpinna ilu.

  Rohkem informatsiooni brošüüris

  Merit 30

  Peamised kasutuskohad:

  Tootekirjeldus

  Tootekirjeldus Kahekomponentne katalüütlakk.
  Omadused ja kasutuskohad • Hästi täitev pinnalakk sisetingimustesse. • Toode täidab E-1 normi. Toode on testitud vastavalt EN 717-1 standardile ja formaldehüüdisisaldus ei ületa 0,124 mg/m³ õhus. • Tootel on MED (Marine Equipment Directive) seritfikaat nr. VTT-C-11165-15-14, seega on ta aktsepteeritud laevade sisepindade lakina. • Sobib mööblile ustele jmt puitpindadele.
  Kuivaine sisaldus 49±2%

  Tootekirjeldus ja kemikaali ohutuskaart
  Tootekirjeldus
  Kemikaali ohutuskaart