A one-component urethane-alkyd lacquer. Merit Jahti 80 is an all-round lacquer for interior and exterior use.

Merit Jahti 80 - sobib nii sise- kui välispindadele

  Merit Jahti 80

  Merit Jahti 80

  Ühekomponentne läikiv uretaanalküüdlakk puitpindadele välis- ja sisetingimustes.

  Merit Jahti 80 can be used for floors, doors, windows and other wooden surfaces. Due to its UV-protective agent, the lacquer is very suitable for treating wooden boats.

  Multifunktsionaalne lakk

  Merit Jahti 80 on universaalne lakk nii sise- kui välistingimustes asuvatele puitpindadele, nagu põrandad, uksed, aknad, lauad jm puitpinnad. Tänu lakis sisalduvale UV-kaitseainele sobib lakk ka puidust paatidele.

  Suurepärane kemikaalitaluvus

  Merit Jahti 80 on suurepärase vastupidavusega puhastusvahenditele jm tavaliseltele kemikaalidele. Llakk peab hästi vastu ka kulutamisele.

  Merit Jahti 80 has excellent resistance to ordinary cleaning detergents and other common chemicals. The lacquer also withstands abrasion very well.
  It is very easy to apply Merit Jahti 80 is very easy, as there is no need for a separate hardener.

  Ühekomponentne lihtsasti kasutatav lakk

  Merit Jahti 80 lakki on lihtne pinnale kanda kuna ei vaja eraldi kõvendit.

  Rohkem informatsiooni brošüüris

  Merit Jahti 80

  Peamised kasutuskohad:

  Tootekirjeldus

  Tootekirjeldus Ühekomponentne uretaanalküüdlakk.
  Omadused ja kasutuskohad • Väga hea kulumiskindlus. • Sisaldab UV-kaitseainet. • Väga hea vastupidavus kõigile tavalistele puhastusvahenditele, SFS 3755. • Hea vastupidavus lahustitele: bensiinile, tärpentiinile ja lakibensiinile. Ei ole vastupidav tugevatele lahustitele nagu tolueen ning selle segud. • Vastupidav määrdeõlidele ja -rasvadele ning loomsetele ja taimsetele rasvadele. • Toode täidab E-1 normi. Toode on testitud vastavalt EN 717-1 standardile ja formaldehüüdisisaldus ei ületa 0,124 mg/m³ õhus. • Sobib paatidele, põrandatele, ustele, akendele jm puitpindadele sise- ja välistingimustes.
  Kuivaine sisaldus 43±2%

  Tootekirjeldus ja kemikaali ohutuskaart
  Tootekirjeldus
  Kemikaali ohutuskaart