Temaclad SC 50 - värv nõudlikele pindadele

  Temaclad SC 50

  Temaclad SC 50

  Kahekomponentne, poolläikiv, roostevastaseid pigmente sisaldav akrüülpolüuretaanvärv, mille kõvendiks on alifaatne isotsüanaat.

  Suurepärane värvitooni ja läike püsivus

  Temaclad SC 50 on polüuretaanvaigu baasil ja see annab värvitud pindadele erakordse ilmastikukindluse ja mehaanilise vastupidavuse. Värvil on hea läike ja värvitooni püsivus, mistõttu on Temaclad SC 50-ga värvitud pind alati värske väljanägemisega.

  Kiiresti kuivav ühekihivärv

  Temaclad SC 50 on kiiresti kuivav ühekihivärv, mis moodustab tugeva ja mehaanilist koormust taluva pinna. Värv sobib kasutamiseks teras-, alumiinium- ja tsinkpindadel ilma kruntvärvita nii esmaseks kui hooldusvärvimiseks.

  Lai toonivalik

  Temaclad SC 50 on toonitav väga paljudes värvitoonides. Värv sobib erakordselt hästi kuumtsingitud lehtmetallist pindadele, nt plekk-katustele ja välisvooderdustele, ilma kruntvärvita. Samuti sobib parandusvärvimiseks PVC-kattega (coilcoated) pindadele.

  Tootekirjeldus

  Tootekirjeldus Kahekomponentne, poolläikiv, roostevastaseid pigmente sisaldav akrüülpolüuretaanvärv, mille kõvendiks on alifaatne isotsüanaat.
  Omadused ja kasutuskohad • Sobib linna-, mere- ja tööstuskliimasse. • Võib kasutada ka näiteks pinnavärvina epoksüüd/epoksüüdpolüuretaansüsteemides. • Suurepärane värvitooni ja läike säilimine. • Moodustab tugeva ja kulumiskindla kihi. • Head puhastusomadused. • Ei soovitata uputustingimustesse. • Roostevastaseid pigmente sisaldavana sobib kasutamiseks teras-, alumiinium- ja tsinkpindadel ilma kruntvärvita, ehk ühekihivärvina.
  Kuivaine sisaldus 55±2%. (ISO 3233)

  Tootekirjeldus ja kemikaali ohutuskaart
  Tootekirjeldus
  Kemikaali ohutuskaart