Temadur 20 - Anti-corrosive pigmented polyurethane paint

Temadur 20 - roostevastaste pigmentidega polüuretaanvärv

  58492
  Temadur 20

  Temadur 20

  Kahekomponentne, roostevastaseid pigmente sisaldav poolmatt akrüülpolüuretaanvärv, mille kõvendi on alifaatne isotsüanaat.

  Temadur 20 - Can be used directly on metal

  Võib kanda otse metallil

  Tänu korrosioonivastasele pigmentatsioonile saab Temadur 20 kasutada ühekihivärvina teras-, tsink- ja alumiiniumpindadel. Värvi kasutatakse epoksüüdsüsteemides ka kruntvärvina või poolmati pinnavärvina.

  Hea ilmastiku- ja kulumiskindlus

  Tänu vastupidavusele ilmastikule ja kulumisele on Temadur 20 hea valik transpordivahendite, mahutite välispindade, teraskonstruktsioonide jm masinate ja seadmete värvimikseks.

  Temadur 20 - Good weather and abrasion resistance
  Temadur 20 - MED certified

  MED sertifitseeritud

  Temadur 20 omab MED-sertifikaati ja on seega aktsepteeritud laevade sisepindade värvimiseks.

  Tikkurila värvimissüsteem Temadur 20-ga

  Temacoat - Temadur multi-purpose epoxy-polyurethane system

  Mitmekülgne kahekomponentne epoksüüd-polüuretaan süsteem. Sobib rasketes ilmastikutingimustes olevatele pindadele, nt teras-, roostevaba teras-, alumiinium- ja tsinkpindadele.

  Temacoat-Temadur mitmeotstarbeline epoksüüd-polüuretaan süsteem

  Peamised kasutuskohad:

  Tootekirjeldus

  Tootekirjeldus Kahekomponentne, poolmatt roostevastaseid pigmente sisaldav polüuretaanvärv, mille kõvendi on alifaatne isotsüanaat.
  Omadused ja kasutuskohad • Väga hea ilmastiku- ja kulumiskindlus. • Soovitatakse polüuretaanisüsteemide kruntvärviks ja epoksüüd-süsteemide poolmatiks pinnavärviks ilmastiku ja keemilise koormuse tingimustes. • Tänu roostevastaste pigmentide sisaldusele sobib ühekihivärviks teras-, tsingitud- ja alumiiniumpindadel. • Tootel on MED (Marine Equipment Directive) seritifikaat nr. VTT-C-11167-15-14, seega on ta aktsepteeritud laevade sisepindadevärvina. • Sobib transpordivahendite, mahutite välispindade, teraskonstruktsioonide, masinate ja seadmete värvimiseks.
  Kuivaine sisaldus 57±2% (ISO 3233)

  Tootekirjeldus ja kemikaali ohutuskaart
  Tootekirjeldus
  Kemikaali ohutuskaart
  Kemikaali ohutuskaart
  Kemikaali ohutuskaart
  Kemikaali ohutuskaart