Temafloor 150 - hõõrdumist taluv epoksüüdvärv

  21616
  Temafloor 150

  Temafloor 150

  Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdvärv.

  Hea katvusega

  Temafloor 150 on hea kattevõimega epoksüüdvärv. Toodet kasutatakse uutel ja vanadel betoonpõrandatel, mis peavad vastu pidama keemilise ja mehaanilise koormuse tingimustes.

  Peaaegu piiramatu värvitoonivalik

  Temafloor 150 on toonitav paljudesse värvitoonidesse. Värvi kasutatakse betoonpindadel nt jäähallidea, garaažides, rõdudel jm põrandapindadel tööstus- ja laoruumides.

  Rohkem informatsiooni brošüüris

  Temafloor 150 - Solvent-free epoxy paint

  See on kahekomponentne lahustivaba epoksüüdvärv uutele ja vanadele betoon- ja asfaltpõrandatele.

  Temafloor 150

  Temafloor 150, a two-component solvent-free epoxy paint is the perfect choice for coating the concrete floors of ice hockey arenas.

  Temafloor 150 on kahekomponentne lahustivaba epoksüüdvärv, mis on suurepärane valik jäähoki hallide betoonpõrandatele. Värvitoon paistab läbi jää, pannes pinna särama justkui altpoolt valgustatuna. Temafloor 150 on samuti ideaalne ilma jääta rulluisuplatsidele, kuna kaetud pind on tugev ja vastupidav ning pakub mängu jaoks sobivat hõõrdumist.

  Coatings of floors in ice hockey arenas

  Peamised kasutuskohad:

  Tootekirjeldus

  Tootekirjeldus Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdvärv.
  Omadused ja kasutuskohad • Lahustivaba epoksüüdvärv põrandatele nii sise- kui välistingimustes. • Soovitatakse põrandatele, mis taluvad keskmist keemilist ja mehaanilist koormust tööstus-, remondi- ja laoruumides. • Talub +70 ºC kuiva temperatuuri ja +60 ºC uputustingimustes. • Sobib uutele ja vanadele betoonpõrandatele ning eelnevalt betoonpõrandavärvidega töödeldud pindadele. • Temafloor Flex kõvendi teeb värvipinna elastsemaks ja vastupidavamaks betooni lõhenemisele. • Sobib ka asfaltpõrandatele, garaažide, trepikodade, rõdude, pesuruumide, keldrite jmt põrandatele.
  Kuivaine sisaldus u 100 mahu-%

  Tootekirjeldus ja kemikaali ohutuskaart
  Tootekirjeldus
  Kemikaali ohutuskaart

  SystemTable/FloorSystemsTableHeading

  Süsteemikood SystemTable/Priming SystemTable/FirstCoat SystemTable/SecondCoat SystemTable/TopLacquer

  TC111

  Temafloor 150

  TC211

  Temafloor 150