Temafloor P300 - Self-leveling solvent-free coating

Individual patterns and metallic shades with Temafloor P300 

  21616
  Temafloor P300

  Temafloor P300

  Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdpinnakate.

  Vastupidav epoksüüdpinnakate

  Temafloor P 300 peab vastu tugevale mehhaanilisele ja keemilisele koormusele tööstus-, kaubandus- ja laopindadel, töökodades jne.

  Tuhanded värvid, sh metalliktoonid

  Pinnakatet Temafloor P 300 on võimalik toonida paljudesse eri toonidesse, sealhulgas metalliktoonid lähtuvalt RAL Effect värvikaardist, kasutades alumiiniumpigmentidega alusvärvi.

  Ühtlane ja isetasanduv

  Temafloor P 300 on isetasanduv epoksüüd-pinnakate, mida saab pinnale kanda reguleeritava terasspaatliga. Kasutades loovust ja erinevaid tehnikaid on võimalik luua omanäolisi ja värvikaid disain-põrandaid.

  Find more information from the brochure

  Temafloor P 300 - Self-levelling epoxy coating

  Temafloor P 300 is a two-component, solvent-free, self-levelling epoxy coating for new and old concrete industrial floors.
  The coating is recommended for use on industrial, storage and repair shops floors subject to heavy chemical stress and mechanical abrasion.

  View the brochure >>

  This product is mostly used for:

  Tootekirjeldus

  Tootekirjeldus Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdpinnakate.
  Omadused ja kasutuskohad • Hea kulumiskindlusega. • Talub vett, õlisid, rasvu, kemikaale, mitte-oksüdeeruvate hapete lahuseid, leeliste ja soolade lahuseid. Oksüdeeruvate hapete ja pleegitavate kemikaalide pritsmeid talub vaid ajutiselt. Saadaval on erinevatele kemikaalidele vastupidavuse tabel. • Talub kuiva temperatuuri +70 ºC ja +60 ºC uputuskoormusel. Ei talu järske ja korduvaid temperatuurikõikumisi. • Isetasanduv epoksüüdmass. • Temafloor Flex kõvendi teeb värvikihi elastseks ja seega vastupidavaks betoonpinna pragunemisele. • Saadaval on ka RAL EFFECT metalliktoonid. • Suure keemilise ja mehaanilise koormuse tingimustes olevatele vanadele ja uutele betoonpõrandatele. Betoonpõrandad tööstus-, lao- ja remondiruumides, nt. protsessiruumid, paberimasinahallid, kärukoridorid jmt suure punktkoormuse all olevad põrandapinnad. Sobib ka parklate, garaažide, äripindade, kaubanduskeskuste põrandapindadele.
  Kuivaine sisaldus u. 100 mahu-%

  Tootekirjeldus ja kemikaali ohutuskaart
  Tootekirjeldus

  SystemTable/FloorSystemsTableHeading

  Süsteemikood SystemTable/Priming SystemTable/FirstCoat SystemTable/SecondCoat SystemTable/TopLacquer

  TC121

  Temafloor 200 Primer Temafloor P300

  TC221

  Temafloor P300

  TC122

  Temafloor 400 Temafloor P300