Temafloor P300 - isetasanduv lahustivaba pinnakate

Omanäolised mustrid ja metalliktoonid värviga Temafloor P300 

  21616
  Temafloor P300

  Temafloor P300

  Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdpinnakate.

  Vastupidav epoksüüdpinnakate

  Temafloor P300 talub suurt mehaanilist ja keemilist koormust tööstus-, äri- ja laoruumides, remonditöökodades jm.

  Tuhanded värvid, sh metalliktoonid

  Pinnakatet Temafloor P 300 on võimalik toonida paljudesse eri toonidesse, sealhulgas metalliktoonid vastavalt RAL Effect värvikaardile, kasutades alumiiniumpigmentidega alusvärvi.

  Lihtne kasutada

  Temafloor P300 on isetasanduv pinnakate, mida saab pinnale kanda reguleeritava terasest kelluga. Kasutades loovust ja erinevaid tehnikaid on võimalik luua omanäolisi ja värvikaid disainpõrandaid.

  Rohkem informatsiooni brošüüris

  Temafloor P 300 - Self-levelling epoxy coating

  Temafloor P300 on kahekomponentne lahustivaba isetasanduv epoksüüd-pinnakate uutele ja juba kasutuses olevatele betoonpõrandatele tööstusruumides. Sobib samuti tugeva mehhaanilise ja keemilise koormuse tingimustes olevatele kaubandus, lao ja töökodade põrandatele.

  Vaata brošüüri >>

  Peamised kasutuskohad:

  Tootekirjeldus

  Tootekirjeldus Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdpinnakate.
  Omadused ja kasutuskohad • Hea kulumiskindlusega. • Talub vett, õlisid, rasvu, kemikaale, mitte-oksüdeeruvate hapete lahuseid, leeliste ja soolade lahuseid. Oksüdeeruvate hapete ja pleegitavate kemikaalide pritsmeid talub vaid ajutiselt. Saadaval on erinevatele kemikaalidele vastupidavuse tabel. • Talub kuiva temperatuuri +70 ºC ja +60 ºC uputuskoormusel. Ei talu järske ja korduvaid temperatuurikõikumisi. • Isetasanduv epoksüüdmass. • Temafloor Flex kõvendi teeb värvikihi elastseks ja seega vastupidavaks betoonpinna pragunemisele. • Saadaval on ka RAL EFFECT metalliktoonid. • Suure keemilise ja mehaanilise koormuse tingimustes olevatele vanadele ja uutele betoonpõrandatele. Betoonpõrandad tööstus-, lao- ja remondiruumides, nt. protsessiruumid, paberimasinahallid, kärukoridorid jmt suure punktkoormuse all olevad põrandapinnad. Sobib ka parklate, garaažide, äripindade, kaubanduskeskuste põrandapindadele.
  Kuivaine sisaldus u. 100 mahu-%

  Tootekirjeldus ja kemikaali ohutuskaart
  Tootekirjeldus
  Kemikaali ohutuskaart

  SystemTable/FloorSystemsTableHeading

  Süsteemikood SystemTable/Priming SystemTable/FirstCoat SystemTable/SecondCoat SystemTable/TopLacquer

  TC121

  Temafloor 200 Primer Temafloor P300

  TC221

  Temafloor P300

  TC122

  Temafloor 400 Temafloor P300