Ultra Pro 30 - Optimal price-quality ratio

Ultra Pro 30 - optimaalne hinna-kvaliteedi suhe

  Ultra Pro 30

  Ultra Pro 30

  Veepõhine ühekomponentne polüakrülaat-välisvärv optimaalse hinna ja kvaliteedi suhtega.

  Ultra Pro 30 - Excellent protection against weathering, standard EN 927

  Suurepärane kaitse ilmastiku eest, standard EN 927

  Ultra Pro 30 annab värvitud pinnale pikaajalise kaitse ilmastiku, niiskuse, päikesevalguse ja mustuse eest. Värv on tõestanud oma töökindlust nõudlikes keskkondades ja on seetõttu suurepärane valik välisvoodrilaudade jaoks.

  Äärmiselt madal veeimavus, standard EN 927

  Ultra Pro 30 tagab suurepärase kaitse vee sissetungimise eest ja hoiab ära puidu pragunemise, takistades ühtlasi vee imbumist servade kaudu. Värvi saab kasutada nii krunt- kui pinnavärvina.

  Ultra Pro 30 - Extremely low water absorption, standard EN 927
  Ultra Pro 30 - Dries even without oven

  Kuivab isegi ilma ahjuta

  Ultra Pro 30 sobib kiiretele tootmisliinidele, kuivades nii kõrgendatud temperatuuril kui ka toatemperatuuril. Värv kuivab kiiresti ja on suurepäraste virnastamisomadustega.

  Rohkem informatsiooni brošüüris

  Ultra Pro products are one-component water-borne polyacrylate topcoats, which consist biocides to provide efficient protection for wood. The main advantage of these products is that they do not need a separate primer. Ultra Pro products contains alkyd to improve adhesion to bare wood. These paints have very low water absorption. They are tintable in thousands of colors to meet variable customer needs.

  Ultra Pro tooted on ühekomponentsed veepõhised polüakrülaat-välisvärvid, mis sisaldavad biotsiide ja tagavad puidu tõhusa kaitse. Nende toodete põhiline eelis on see, et nad ei vaja eraldi krunti. Ultra Pro tooted sisaldavad alküüdi, mis parandab naket puhta puiduga. Need värvid on väga väikese veeimavusega. Neid saab kliendi soovide kohaselt toonida tuhandetes erinevates toonides.

  Ultra Pro sari

  Peamised kasutuskohad:

  Tootekirjeldus

  Tootekirjeldus Veepõhine ühekomponentne polüakrülaat-välisvärv, millel on head katvusomadused.
  Omadused ja kasutuskohad • Suurepärane kaitse niiskuse, päikese ja mustuse eest. • Äärmiselt väike veeimavus, mis vähendab puitpinna lõhenemist. • Sobib kasutamiseks kiiretel tootmisliinidel ning kuivatamiseks kõrgetel temperatuuridel, samuti ka toatemperatuuril. • Saab kiiresti virnastada. • Sisaldab alküüdi, mis parandab naket puhta puiduga. Toodet võib kasutada nii krunt- kui pinnavärvina. • Vajadusel võib ehitusplatsil üle katta Ultra Classic värviga. • Testitud vastavalt standardile EN 927-5. • Moodustab kiiresti kuivava ja elastse värvikihi. • Kahekordne Ultra Pro 30 värvikiht tagab suurepärase kaitse niiskuse eest ja seega vähendab ka puitpinna lõhenemist. • Ultra Pro 30 on lisatud ehitusmaterjalide andmebaasi, mida võib kasutada Põhjamaade ökomärgisega ehitistel. • Sobib välisvoodrilaudadele, -puitpaneelidele jmt puitpindadele.
  Kuivaine sisaldus VVA-alusvärv: 36 mahu-% VC-alusvärv: 35 mahu-%

  Tootekirjeldus ja kemikaali ohutuskaart
  Tootekirjeldus
  Kemikaali ohutuskaart

  SystemTable/WoodSystemsTableHeading

  Süsteemikood SystemTable/Stain SystemTable/FirstCoat SystemTable/SecondCoat SystemTable/ThirdCoat

  WW56

  Ultra Pro 30 Ultra Pro 30